شرکت دایا تدبیر فرتاک نقش جهان

پس از چندین سال تجربه و بررسی شرایط و نیازهای سازمان های اقتصادی کشور و نیز تجربه ارائه خدمات مشاوره مدیریت و اجرای نرم افزارهای سازمانی در بیش از 200 شرکت بزرگ و متوسط دریافته ایم که یکی از بزرگترین چالش های اصلی بین شرکتهای تولید کننده نرم افزار ها و شرکتهای استفاده کننده خلاء نظارت بر نیاز های سازمان در ارتباط با نرم افزار های سازمانی و ضعف آموزش و  پیاده سازی در اجرای نرم افزار می باشد، و هر تولید کننده ای استاندارد خود را به استفاده کننده اعمال میکند و نیازهای استفاده کننده بصورت کامل پوشش داده نمی شود.


دایا تدبیر فرتاک در تاریخ 1390/1/9 کار خود را آعاز کرد.


با توجه به این که دانش، تجربه و تخصص بالای موسس شرکت دایا تدبیر در زمینه سیستم های اطلاعات مدیریت و فعالیت های مالی،  بازرگانی و تولیدی بود.

همان ابتدا برای مکانیزه کردن فرایند های سازمانی، با معرفی نرم افزارهای کاربردی و مناسب را به جریان انداخت و  در این راه به شرکتهای بسیاری خدمات و نرم افزارهای مناسب ارائه کرد.

دایا تدبیر فرتاک با شناخت و تجربه‌ای که از همراهی مشتریان خود کسب کرده است، راهکارهایی متناسب با فرایندها و نیازهای آن‌ها را در اختیارشان می‌گذارد و همواره همسو با فناوری‌های روز دنیا راه ‌حل‌های خود را توسعه می‌دهد.
راه حل های پیشنهادی دایا تدبیر به صاحبان کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا با بینش دقیق‌تری سازمان‌شان را مدیریت کنند و از تغییرات بازار و روندهای آن مطلع شوند.

اصلی ترین فعالیت های دایا تدبیر

  • خدمات حرفه ای آموزش پرسنل سزمانها حضوری و غیرحضوری 

  • گزارش شناخت،عارضه یابی تخصصی در جهت بهینه سازی سیستم موجود یا تغییر نرم افزار 

  • انتخاب نرم افزار سازمانی مناسب سازمان.

  • مشاوره، نظارت، آموزش  MIS,BPMS,ERP,BI

  • مهندسی فرایند های کسب و کارEnterprise Architecture

  • مشاوره، نظارت، آموزش و اجرای نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری

تجربه ما

خدمات خلاقانه - 10سال
بینش و استراتژی - 15 سال
تحقیقات رسانه ای - 2 سال
اطلاعات بازاریابی - 5 سال

سخن مدیریت

سید حسین موسوی

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره

همه سازمانها بر روی پلی سوار شده اند که پایه آن توسط نیروی انسانی بنا نهاده شده است، هر چه این پل بلند مرتبه تر باشد، تعالی سازمان بیشتر است. این پل دوپایه اساسی دارد؛ هماهنگی و یکپارچگی بین منابع.

سه جریان نیز در همه حال سازمانها را احاطه کرده است؛ این 3 جریان شامل جریان موادی، مالی و اطلاعات است.

برقراری توازن، استحکام و تقویت این پل نیاز به ابزاری دارد که گلوگاه ها را کاهش و سرعت تصمیم گیری را افزایش دهد. محقق شدن چنین امری نیاز به تمرکز و هدایت اطلاعات دارد.

شاید یکی از مهم ترین تفاوت های سازمان ها شکل دهی و اجرای روش های آن هاست؛ که سمت و سوی همه آن بقای سازمان است. آن چه در اجرای چنین روش هایی متفاوت می باشد جریان کنترل اطلاعات است.

سیستم های اطلاعاتی یکی از مهم ترین ابزارهایی می باشد که جهت شکل دهی یک کسب و کار موفق در کنار مفاهیمی همچون نیروی انسانی، سبک کاری، استراتژی، مهارت، ارزش های مشترک و ساختار کاری نقشی کلیدی را بازی می کند.

کنترل و تمرکز اطلاعات یکی از اساسی ترین نتایج پیاده سازی یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه مناسب در سازمان ها است. جهت دهی جریان اطلاعات وظیفه دومی است که یک سیستم اطلاعاتی به عهده می گیرد. کاهش حاشیه های کاری، تناوب و چسبندگی اجرای امور، بهبود مستمر در اجرای وظایف و نظارت بر عملکرد بخش های متفاوت سازمان ماحصل پیاده سازی یک سیستم اطلاعاتی یکپارچه و فرآیند محور می باشد.

یکی از اساسی ترین رسالت های سیستم های اطلاعاتی کاهش گلوگاه های اطلاعاتی در سازمان هاست.

توازن همزمان بین 3 جریان اطلاعاتی، موادی و مالی، هنر سیستم های اطلاعاتی در تعالی یکپارچگی و هماهنگی در سازمان هاست.

و شرکت دایا تدبیر با تجربه و تخصصی که در زمینه اجرای سیستم های اطلاعاتی ERP,BPMS,MIS,CRM  افتخار این را دارد در تمامی مراحل انتخاب، آموزش، پیاده سازی، اجرا و پشتیبانی سیستم های اطلاعاتی کنار شما خواهد بود.

0
مشتریان راضی
0
موارد موفق

چرا مارا انتخاب کنید؟

تنوع

دایا تدبیر فرتاک با ارائه خدمات متنوع و تخصصی درتمام زمینه فناوری اطلاعات کسب و کار شامل فرایند های مدیریتی، مالی، بازرگانی و تولیدی شما را یاری می کند.

توجه

دایا تدبیر فرتاک با توجه دقیق به نیازهای سیستم های اطلاعاتی سازمان شما بهترین راهکارهای اطلاعاتی را ارائه و اجرا می نماید.

شفافیت

دایا تدبیر فرتاک با شفافیت کامل نیازهای اطلاعاتی کشف شده سازمان را به همراه راهکارهای متنوع به مدیریت سازمان مخاطب ارائه کرده و در ادامه برای بهبود نقاط ضعف و قدرت های کشف شده اقدام می ورزد.

تمامیت

دایا تدبیر فرتاک با توجه به نتوع شناخت در زمینه سیستم های اطلاعاتی سازمان،  توجه دقیقی به جزئیات داشته و اطلاعات کشف شده را با شفافیت کامل به مدیران ارشد سازمان به همراه راهکار پیشنهادی ارائه می کند و بعد از آن با تمامیت کامل با استفاده از اصلاح سیستم های اطلاعاتی و آنالیز آنها، میتواند سازمان را در جهت اهداف استراتژی هدایت نماید.

تصاویر از شرکت ما

مشتریان ما